Vacatures Hand-en-spandiensten

Hieronder vind je een weergave van de niet-direct leidinggevende functies. Deze functies zorgen ervoor dat leiding zich kan focussen op de leden van de speltak en het organiseren van spectaculaire bijeenkomsten. Zelfs als je maar een uurtje per week kunt inzetten, ben je voor Scouting Nederweert al een supervrijwilliger! Heb je interesse in één van deze functies, neem dan contact op met onze voorzitter Stefan via bestuur@scoutingnederweert.nl.

Sponsorchef                                                                                                                                                                                                                   Tijdsinvestering: Circa 5 uur per maand

Wat is een vereniging zonder sponsoren? Scouting Nederweert is op zoek naar iemand die de sponsoring door bedrijven wil coördineren. Het gaat daarbij om het beheren van de huidige sponsoren en wellicht ook het binnenhalen van nieuwe sponsoren. Heb jij veel connecties in het bedrijfsleven en een vlotte babbel, dan is deze functie wellicht iets voor jou!

Tuinman                                                                                                                                                                                                                            Tijdsinvestering: Circa 2 uur per week

Heb jij groene vingers en kun je ervoor zorgen dat onze tuin er kindvriendelijk uitziet? Wekelijks maai je het gras zodat alle speltakken daarop kunnen spelen. Ook haal je het onkruid uit de tuin, verzamel je alle zwarte noten die gevallen zijn en snoei je de verschillende heggen. Dit alles doe je op eigen tempo en naar eigen inzicht.

Regiovertegenwoordiger                                                                                                                                                                                             Tijdsinvestering: Circa 5 uur per maand

Als regiovertegenwoordiger schuif jij namens Scouting Nederweert aan bij de vergadering met alle Scoutinggroepen uit de regio. Je houdt het bestuur en de leiding van Scouting Nederweert op de hoogte van zaken die in de regio spelen maar neemt ook vraagstukken vanuit ons mee naar de regio.

Admiraliteitvertegenwoordiger                                                                                                                                                                                  Tijdsinvestering: Circa 5 uur per maand

Als admiraliteitvertegenwoordiger van Scouting Nederweert ben je afgevaardigde van de watertak bij de RA-vergadering. RA staat voor regionale admiraliteit en bestaat uit alle Waterscoutinggroepen uit de Limburgse en Bergse maas, dit zijn groepen die liggen tussen Maastricht, Venlo en Eindhoven. Als afgevaardigde zorg je ervoor dat het bestuur en leiding van Scouting Nederweert op de hoogte is van belangrijke zaken die spelen binnen de admiraliteit. Daarnaast neem je ook vraagstukken van ons mee naar de admiraliteit.

Bekijk ook de vacatures rondom het bestuur, stichting en de vacatures bij de leiding.

Winkelmandje